Najnowsze komentarze
Zgadzam się ze Starszym motórzystą...
->Starszy motórzysta sztabowy: Mas...
Może bez nadmiaru ironii. Ja, jeśl...
Starszy motórzysta sztabowy do: Ścieżka zdrowia
Pewnie mnie zaraz zlinczujecie ale...
To jest do rozważenia. Teraz sobie...
Więcej komentarzy
Ulubieni blogerzy
<brak ulubionych blogerów>
Moje miejsca
<brak wpisów>
Moje linki

13.11.2013 18:20

Sen zimowy

Sezon zamknięty, akumulator odpięty, paliwo z gaźników spuszczone...

Słowem - motocykl śpi w garażu. Trochę będzie przy nim trzeba zrobić przez zimę, ale póki co dajemy na małe wstrzymanie.

W ramach prezentu: do galerii klasyków dodałem dwa zdjęcia Sokołów, zauważonych na obchodach 11 listopada w Lublinie. Nawiasem mówiąc polecam miasto - sporo ciekawych miejsc do obejrzenia.

 

Koniec sezonu prosi się o podsumowanie. Jakie były dla mnie minione miesiące? W moim wypadku bilans wypada raczej na niekorzyść. Tragiczna sytuacja finansowa i kilka innych czynników sprawiło, że nie udało się nigdzie wyjechać i przez najcieplejsze miesiące sprawny technicznie motocykl stał na podwórku, a ja biegałem na piechotę. Pewien przełom przyszedł dopiero jesienią, kiedy znalazłem pracę jako kurier i przez 3 miesiące wykręciłem więcej kilometrów, niż rok wcześniej przez cały okres marzec-listopad (a jeździłem niemało). Pozostaje mieć nadzieję, że wobec rozkopania miasta włókniarzy, w nowym sezonie popyt na motocyklowe usługi kurierskie wzrośnie.

I koniecznie muszę gdzieś wyjechać. Ostatnie parę dni poza miastem pozwoliło mi się uspokoić i spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Zgubić trochę tej czarnej dziury, w której się kręciłem, nie widząc szans wyjścia. Jednak prawdą jest, że ruszenie tyłka poszerza horyzonty.

 

Byle do wiosny.

Komentarze : 2
2013-12-15 02:00:46 ccw

Fajne to zdjęcie z trzema rozbawionymi gestapowcami, wrzuć jakieś z obozu, najlepiej w stylu "przedstawiciele rasy panów odpoczywają po dobrze wykonanej pracy".

2013-11-16 11:36:44 kisiu81

No czasem tak jest. Ja przez trzy lata wykreciłem może 11000 km, a w tym roku od kwietnia do teraz 17000. I tak samo jak Ty - żałuję, że wtym roku nie zrobilem ani jednej trasy ale przeszkodą nie był brak pieniędzy tylko niedobór czasu. Moto przez pracę rozsypuje się ale dzielnie jeździ tylko prądnicę muszę wymienić.

  • Dodaj komentarz

Tagi

Łódź (3), Adrian Pasek (3), aerograf (3), CB 500 (3), cb500 (2), cbx650 (2), cbx 650 (2), custom (13), flathead (3), h-d (6), Harley (3), honda (7), indian (2), k125 (3), klasyk (9), m-72 (6), muerto (2), nighthawk (4), pannonia (4), polak potrafi (2), poros customs (6), renowacja (3), Romet (3), rusek (4), sokół (2), stunt (4), trasa (3), weteran (10), woodstock (2), wyjazd (2)

Kategorie