Najnowsze komentarze
Zgadzam się ze Starszym motórzystą...
->Starszy motórzysta sztabowy: Mas...
Może bez nadmiaru ironii. Ja, jeśl...
Starszy motórzysta sztabowy do: Ścieżka zdrowia
Pewnie mnie zaraz zlinczujecie ale...
To jest do rozważenia. Teraz sobie...
Więcej komentarzy
Ulubieni blogerzy
<brak ulubionych blogerów>
Moje miejsca
<brak wpisów>
Moje linki

21.02.2014 21:39

Wyjątkowo wcześnie

Dnia 21 lutego, roku pamiętnego...

... wypchnąłem z garażu sprzęta swojego, tym samym rozpoczynając najwcześniej w całej motocyklowej karierze sezon. Moi znajomi zza oceanu klną, na czym świat stoi, i szuflują śnieg spod garaży z Harleyami.

 

Technicznie nie zmieniło się wiele. Krótki sen zimowy Miśce nie zaszkodził, ale również nie udało się zrobić nic z planów. Stoję więc na tym, co jesienią. Dalej mam paskudnie odrapany bak na lewym kancie (od obijania go nakolannikiem) i dziadowsko zapryskaną pierwszym lepszym czarnym sprayem osłonę bezpieczników, zdemolowaną podczas wywrotki z wściekłym psem w tle. O kilku pomniejszych rysach i nadpękniętym lusterku nie wspominam...  A wszystkie plany podreperowania finansów przez zimę poszły się czesać.

A nie, przepraszam. Po pół roku kupiłem na Tablicy ślimak licznika. Jak to możliwe, że taka durna część do modelu z top 5 najpopularniejszych moto w Polsce była taka ciężka do dostania i jak już była, ludzie liczyli za używkę (bo o nowych zapomnijmy) po 200 zł?! Ja po zimowemu dostałem za 35, ale poczucie paranoi zostaje.

Pcham się zatem pod tę górkę dalej, licząc, że gdzieś w końcu będzie widać szeroką autostradę. Może za parę dni wrócę do cateringu (chcę zobaczyć minę szefa, he he) i uda się to życie doprowadzić chociaż do poziomu drogi powiatowej ;)

Komentarze : 0
<ten wpis nie był jeszcze komentowany>
  • Dodaj komentarz

Tagi

Łódź (3), Adrian Pasek (3), aerograf (3), CB 500 (3), cb500 (2), cbx650 (2), cbx 650 (2), custom (13), flathead (3), h-d (6), Harley (3), honda (7), indian (2), k125 (3), klasyk (9), m-72 (6), muerto (2), nighthawk (4), pannonia (4), polak potrafi (2), poros customs (6), renowacja (3), Romet (3), rusek (4), sokół (2), stunt (4), trasa (3), weteran (10), woodstock (2), wyjazd (2)

Kategorie